Sunfestival pod holým nebom​

Trenčianske Jastrabie

Hudba | Gastro | Zábava

15.06.2024

Deti do 12 rokov v sprievode zodpovednej osoby vstup zdarma.

O festivale

Obec Trenčianske Jastrabie z pod pohoria Inovca, kde sa nachádza známa turistická chata Inovec, usporadúvala viacero úspešných ročníkov koncertovania známych mien hudobnej scény ako napr. Helena Vondráčková, Kollárovci, Desmod, Kmeťoband, Drišľakovci a iní.

Usporiadaním SunFestivalu Open Air privítame tak po 5 rokoch opäť skupinu Kollárovcov a svoj exkluzívny koncert pod holým nebom odkoncertuje Patrik RYTMUS Vrbovský, ktorý do nášho regiónu zavíta vôbec po prvý krát. Tento rok chceme zvýšiť úroveň z posledných rokov a prilákať tak fanúšikov nielen z obce, okolia ale z celého Slovenska na známe hudobné skupiny a spevákov zo Slovenska a ponúknuť kvalitné gastro špeciality od spoločnosti La Casa Del Gusto, ktoré nám bude pripravovať známy šéfkuchár Dalibor Porubský, ktorý momentálne pripravuje svoje špeciality na ostrove Tenerife v známej reštaurácii Loco Parrillero.

Hudba

Skvelá hudba,
rôzne žánre,
známi interpreti

Gastro

Výborné jedlo,
osviežujúce drinky,
ochutnávky, lokálne špeciality

Zábava

detské atrakcie, maskoti,
interaktívne hry a súťaže

Vychutnať si budete môcť koncerty priamo pod holým nebom na futbalovom ihrisku a po vystúpeniach bude nasledovať afterpárty so známym DJ Milanom Lieskovským a DJ Markusom. Festival ponúka kultúrne vyžitie nielen dospelým ale aj deťom. Pripravené budú kolotoče, maľovanie na tvár, špeciálne rozprávkové postavičky Transformers a Unicorn, ktoré majú unikátnu výšku až 3m, detská diskotéka a pohybové súťaže so skvelým moderátorom a šašom a jeho Šašo Show a tancovať budú so známymi animátormi skupiny PaciPac a Bambula.

Program

13:00 | Šašo show - rozprávková párty

Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok, kde sa rozprávky menia na realitu a zábava nepozná hraníc.

Čaká vás interaktívna zábava s deťmi, súťaže a hry, tanečná
mini-diskotéka, magické bubliny, rozprávkové postavičky a veľa skvelej zábavy.

14:30 | Bambula

Máte radi tancovačky? Tak na toto milé vystúpenie sa naozaj tešte! Malí šikovníci z tanečného klubu Bambula si pre vás pripravili sviežu choreografiu za sprievodu detských piesní i populárnych hitov.

15:00 | Paci-Pac

Zbožňujú vaši najmenší Paci-Pac? Zastavte sa na ich hudobno-zábavnej show. Čakajú vás známe a chytľavé detské hity Slon, Ťapi ťap, Traktor, Mama mi dala korunu či Pes a mačka. Dosýta si to užijú deti i rodičia.

16:00 | FS Trenčan

Tradičné ľudové vystúpenie folklórneho súboru Trenčan chytí za srdce nejedného fanúšika ľudovej hudby. Populárny súbor pôsobiaci už od roku 1949 vám v krojoch predvedie autentický tanečný a spevácky folklór z trenčianskeho regiónu.

17:00 | Vlasta Mudríková

Výnimočná heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková patrí k elite slovenského folklóru. Svojou hrou na heligónku a neuveriteľne čistým spevom prispieva k zachovaniu ľudovej piesne a folklóru Kysúc. Príďte si vypočuť, ako znie najčistejší kysucký spev.

18:00 | Kollárovci

Pri partičke Kollárovcov zabudnete, čo je nuda! Obľúbené goralské zoskupenie je zárukou skvelej zábavy a roztancuje aj tých najväčších introvertov. Energické ľudové hity v originálnej úprave nenechajú nikoho sedieť na lavičke.   

19:00 | WarmUp hour DJ Marcus

Pripravte sa na večer plný energie a skvelej hudby s trenčianskym DJ Marcusom. Už o siedmej vás rozohreje prvým WarmUp setom, aby ste sa správne naladili na ďalšie vystúpenia.

20:00 | Igor Kmeťo ml. - Kmeťoband

Pripravte sa na funky žúr so speváckou hviezdou Igorom Kmeťom! Šarmantný interpret vás zabaví skvelými hitmi ako „Ona má štýl“ alebo „Tak poď sem“. Igor je známy nielen svojou úspešnou sólovou kariérou, ale aj ako člen „rompop” skupiny Kmeťoband. 

21:00 | Patrik
Rytmus Vrbovský

Legenda slovenského rapu, Rytmus, nesmie chýbať na žiadnom poriadnom festivale! Na slovenskej rapovej scéne baví mladých ľudí už viac ako tri desaťročia. Na SunFestivale to rozbalí, ako sa patrí.

22:00 | DJ Milan
Lieskovský

Šikovný mág mixážneho pultu vás nabije energiou s výbušnými setmi. Milan Lieskovský je pán elektronickej hudby a vie navodiť neopakovateľnú atmosféru. Na jednom stagi hral aj s mega hviezdami ako Jose Amnesia, DJ Tiësto či Above & Beyond.

24:00 | DJ Marcus

Radi ostávate na parkete až do konca? Skvelý deň plný zábavy, tanca a dobrého jedla zavŕši nadupaný polnočný set DJ Marcusa. Rozlúčte sa so SunFestivalom na super párty

Deti do 12 rokov v sprievode zodpovednej osoby vstup zdarma.

Miesto

Názov obce Jastrabie vzniklo pomenovaním miesta s bohatým výskytom jastrabov, neskôr bol prijatý názov Jastrabie pod Inovcom, tento názov sa neujal a v poštovom styku sa požíval názov Jastrabie pri Trenčíne a v roku 1946 Jastrabie dostalo nový úradný názov Trenčianske Jastrabie.

Kde nás nájdete?

Nájdete nás v srdci obce Trenčianske Jastrabie, kde sa stretáva umenie, hudba a gastronómia. Naša poloha poskytuje ideálny prístup k nezabudnuteľnému zážitku plnému kultúry a zábavy.

Ako sa ku nám dostanete?

Pripojte sa k nám na futbalovom ihrisku v malebnej obci Trenčianske Jastrabie, len kúsok od nášho milovaného Trenčína, a zážite ten najlepší festivalový zážitok v regióne.

Chcete zažiť neuveriteľnú atmosféru hudobného, kultúrneho a gastronomického zážitku? Kúpte si vstupenku ešte dnes a pridajte sa k nám na SunFestivale v Trenčianskom Jastrabí!

Deti do 12 rokov v sprievode zodpovednej osoby vstup zdarma.